Afscheid van Francine Giskes

Gepubliceerd op:
dinsdag 22-09-2020
Gepubliceerd door:
NVRR secretariaat

Dit betreft een nieuwsbericht van 6 november 2020.

De informatie in dit nieuwsbericht kan inmiddels verlopen of herzien zijn. Raadpleeg indien nodig andere bronnen.

Afscheid van Francine Giskes

Francine Giskes gaat stoppen als lid van het college van de Algemene Rekenkamer. Daarmee vertrekt ze ook als adviseur van het bestuur van onze vereniging. Francine heeft vanaf het moment dat ze benoemd was tot lid van het college in 2015 in ons bestuur geparticipeerd. Het was voor haar geen pro forma klusje. Ze was er bijna altijd en daarbij ook erg betrokken. Francine deed vol overgave mee aan de discussies en de meningsvorming in het bestuur. We zullen haar inbreng missen. Ze kende niet alleen Den Haag goed, maar ook het lokaal bestuur uit eigen ervaring. Haar advies was altijd waardevol. Onze laatste gezamenlijke vergadering was digitaal en dus als afscheid wat kaal. Hopelijk zijn de Coronatijden snel afgelopen en kunnen we dat nog op een meer gepaste wijze overdoen. Maar nu alvast vanaf deze plaats en namens de hele vereniging: Francine bedankt voor je inzet voor onze vereniging in de afgelopen jaren.

Nederlandse Vereniging van Rekenkamers & Rekenkamercommissies

Het NVRR-secretariaat is bereikbaar op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur.

Telefoon: 085 - 225 02 75
E-mail: info@nvrr.nl
Start live-chat

Website door Interactie Groep.